Gelív színek Decora gyártva a mély és gazdag szín eléréséhez csak kevés mennyiség hozzáadásával a tésztához vagy krémhez. A koncentrált géles formuláció segít elérni a pontos árnyalatot, amelyet szeretnél, anélkül, hogy nagy mennyiséget kellene használnod.
A csomag a következőket tartalmazza: 28 g
glükózszirup, cukor, nedvesítőszer: glicerin, víz, színezék: E133, E102 ; módosított keményítő, sűrítőanyag: E406, savanyúságot szabályozó anyag: E330; tartósítószer: E202.
| Allergének | Tej, diófélék |
| Energiaérték kJ | 1122 kj |
| Energiaérték kcal | 268,1 kcal |
| Zsírok | 0 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrátok | 66 g |
| - ebből cukrok | 35 g |
| Fehérje | 0 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,0 g |
Olaszország
| Színes | Kék |
| Kategóriák: | Ételfesték gél - zöld |
| Ételfesték gél- szín szerint | |
| Ételfesték gél - Decora | |
| Szent Patrik-napi ünnep | |
| Gyártó | Decora |
| EAN | 8024622072155 |
| Termékszám | 9600825 |